مرکز آموزش تهران هاست

حرفه ای تر شوید

اگر شما از طریق یک شرکت دامنه ای را ثبت نمایید این امکان در اختیار شماست که اگر مایل بودید آنرا از طریق همان شرکت و یا هر شرکت دیگری تمدید کنید. این مورد خصوصا هنگامی که یک شرکت هزینه ی تمدید را بسیار گران تر از هزینه ی ثبت در نظر می گیرد بسیار اهمیت دارد.
اکنون اگر شما از مشتریان قدیمی تهران هاست هستید و مایلید دامنه ی خود را که از طریق شرکت دیگری ثبت کرده اید از طریق تهران هاست تمدید نمایید می توانید با سفارش انتقال دامنه از سایر شرکت ها به تهران هاست این کار را انجام دهید و خبر خوب اینکه این مورد برای شما بسیار ارزان قیمت تمام خواهد شد زیرا هزینه ی انتقال که به معنای یک سال تمدید نیز خواهد بود با تخفیف ویژه امکانپذیر است و این به آن معناست که علاوه بر اینکه زین پس می توانید خدمات پشتیبانی دامنه های خود را از طریق تهران هاست ادامه دهید از لحاظ اقتصادی نیز بسیار برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.
این تخفیف بدون کد تخفیف ارائه می شود و در همان لحظه ی سفارش بدون نیاز به کد خاص تخفیف برای شما اعمال خواهد گشت. این تخفیف برای سه مورد از محبوبترین پسوندهای دامنه های عمومی  (انتقال دامنه ی با پسوند com – net – info) در نظر گرفته شده است.

جزئیات استفاده از تخفیف انتقال دامنه از سایر شرکت ها

انتقال دامنه ی با پسوند com – net – info پرداخت 28000 تومان به جای 38000 تومان
فرصت استفاده از این تخفیف از 8 الی 14 آبان به مدت 7 روز می باشد.
این تخفیف تنها برای یک سال دامنه در نظر گرفته می شود و شامل تمدید نیست اما ممکن است در آینده تهران هاست تخفیف ویژه ای نیز برای تمدید دامنه ها در نظر بگیرد.
از آنجا که این تخفیف برای سفارس انتقال دو ساله در نظر گرفته نمی شود بهتر است ابتدا دامنه را به صورت یک ساله سفارش داده و سپس به تعداد سالهای دلخواه تمدید نمایید.

نحوه ی استفاده از این تخفیف

کافیست به صفحه ی سفارش انتقال دامنه بروید و انتقال دامنه ی خود را اگر یکی از پسونده های فوق است را سفارش دهید.
برای انتقال دامنه لازم است از شرکت قبلی ثبت کننده ی دامنه ی خود بخواهید (اگر پنل اختصاصی بین مللی دامنه را در اختیارتان قرار نداده است) کد انتقال دامنه را در اختیار شما قرار داده و قفل انتقال دامنه را باز نماید.  سپس در هنگام سفارش انتقال (پس از اینکه از صحیح بودن کد انتقال و باز بودن قفل انتقال دامنه اطمینان حاصل کردید) در تهران هاست سفارش انتقال دامنه را دهید.
پروسه ی انتقال پس از سفارش در صورت باز بودن فقل انتقال و صحیح بودن کد انتقال بین 2 الی 7 روز کاری زمان خواهد برد و برای انتقال صحیح بهتر است حداقل 10 روز به زمان تمدید دامنه فرصت باقی مانده باشد زیرا امکان انتقال دامنه بعد از این زمان امکان با اینکه دامنه برای مدت 1 الی 2 ماه برای شما رزرو خواهد ماند اما امکان انتقال دامنه وجود نخواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.