مرکز آموزش تهران هاست

حرفه ای تر شوید

اغلب کسانی که سایت خود را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس یا سایر سیستم های مدیریت محتوا راه اندازی می کنند تمایل دارند صفحه ی نخست آنها ثابت باشد به این معنی که یک متن ثابت در هنگام ورود به سایت نمایش داده شود زیرا به این ترتیب سایت از حالت وبلاگی خارج می شود و بیشتر شکل وب سایت به خود می گیرد.

ثابت کردن یک مطلب در صفحه ی نخست وردپرس بسیار ساده است و تنها کافی است به قسمت ویرایش نوشته ای که تمایل دارید در صفحه ی پیش خوان این سیستم مدیریت محتوا بروید و در قسمت سمت چپ (در سیستم وردپرس فارسی) در بخش انتشار بر روی گزینه ی نمایانی کلیک کنید.

ثابت کردن یک مطلب در صفحه ی نخست وردپرس

در این بخش سه بخش وجود دارد که معمولا تیکت گزینه ی اول یعنی “عمومی” به طور خودکار زده شده است اما اگر وضعیت نمایانی مطلب شما بر روی این گزینه وجود نداشت تیک آنرا بزنید و سپس تیک چک باکس گزینه ی “” را بزنید. به این ترتیب زین پس مطلب مورد نظر به صورت ثابت در صفحه ای اول وب سایت شما به نمایش درخواهد آمد.

ثابت کردن یک مطلب در صفحه ی اول وردپرس

اگر این تنظیم را برای بیش از یک مطلب انجام دهید مطالب به ترتیب اولویت زمانی در صفحه ی نخست منتشر خواهند شد.

توجه داشته باشید که اگر می خواهید فقط یک مطلب در صفحه ی اول شما به نمایش در آید به جای قرار دادن یک مطلب در صفحه ی نخست یک برگه را برای نمایش در صفحه ی نخست تنظیم کنید که برای این کار پس از نوشتن مطلب مورد نظرتان در قسمت برگه ها از بخش تنظیمات به بخش خواندن بروید و در بخش “در برگه‌ی نخست نمایش داده شود” تیک گزینه ی “یک برگه یکتا (پایین برگزینید)” را انتخاب کنید. در بخش پایین تر از قسمت “برگه‌ی نخست:” صفحه ای که قبلا از طریق بخش برگه ها آماده کرده بودید را انتخاب کرده و روی دکمه ی ذخیره ی تغییرات کلیک نمایید.

3 دیدگاه

 1. هما

  ممنون از شما برای نمایش مثل نمایش کانال تلگرام که الان تو کلینتون زدیم چجوری باید کد بزنیم؟مرسی

  • محمد جواد مافی

   شما می توانید از کدی مانند کد زیر استفاده نمایید:

   <div style="position: fixed;bottom: 0;right:0;width:120px;height:120px">
   your text
   </div>
 2. علی

  سلام ممنونم بابت پستتون مشکلم رو برطرف کرد واقعا .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.