هاست بک آپ (backup) آلمان

[css3_grid id=’germany-backup-host’]
امروزه دلایل بسیاری وجود دارد که کاربران را مجبور می کند از اطلاعات خود رونوشت یا نسخه های مختلفی داشته باشند زیرا در واقع خطرات و مشکلات زیادی این اطلاعات را تهدید می کند. یک اشتباه سهوی در حذف داده ها، بروز یک اشکال در سخت افزارها خصوصا سخت افزارهایی که مستقیما با ذخیره سازی اطلاعات در ارتباط هستند مانند هارد دیسک ها و انواع دیگر درایوهای نگهداری کننده داده ها، انواع خراب کاری و مزاحمت هایی که ممکن از جانب اشخاص دیگر به وجود بیاید و منجر به از بین رفتن اطلاعات شود از جمله ی این خطرات و مشکلات هستند.

در دنیای امروز اطلاعات هرچه ارزش بیشتری داشته باشند باید نسخه های پیشتیبان یا در اصطلاح بک آپ (backup) بیشتری از آنها موجود باشد تا در مواقع لزوم بتوان از آنها استفاده کرد و یا در اصطلاح بازگردانی نمود. در این میان از جمله ی اطلاعاتی که باید از آنها نسخه ی بکآپ داشته باشید اطلاعات مربوط به وبسایت های اینترنتی است. اغلب وب سایت ها حاوی اطلاعات ارزشمندی هستند که گاه صدمه به آنها خسارتهای جبران ناپذیری به وجود می آورد و کمترین خسارت معمول هدر رفتن زمانی است که برای تولید یا گردآوری آن اطلاعات صرف شده است.

از طرفی دانلود و ذخیره ی اطلاعات به صورت مداوم بر روی کامپیوترهای شخصی کاری بسیار هزینه بر و گاه طاقت فرساست، اما شما به وسیله ی هاست بک آپ تهران هاست می توانید با اطمینان خاطر بیشتری به فعالیت در اینترنت بپردازید و مطمئن باشید هر اتفاقی که بیافتد اندوخته ی اطلاعاتی آنلاین شما محفوظ خواهد ماند. در واقع شما با استفاده از اینگونه سرویس ها اطلاعات خود را بیمه می کنید.

برخی از مزایای هاست بک آپ آلمان در تهران هاست :

  • مسدود بودن کامل برخی از پورت ها مانند وب سرور برای امنیت بیشتر
  • غیرفعال بودن سرویس های apache , mysql ،  میل سرور و…
  • امکان ساخت اکانت های مختلف ftp با تعریف مسیر دسترسی
  • ارائه اکانت دایرکت ادمین برای مدیریت پشتیبان ها
  • امکان دانلود پشتیبان ها توسط دایرکت ادمین
  • پورت سرور : 1 گیگابیت ( گارانتی دیتاسنتر : 200 MBit/s )
  • تحویل آنی اکانت