مرکز آموزش تهران هاست

حرفه ای تر شوید

نرم افزار microsoft outlook چیست ؟

یک نرم افزار رایگان و کارآمد جهت ارسال و دریافت ایمیل و به طور کلی مدیریت کامل ایمیل ها است که با استفاده از آن می توانید ایمیل های خود را نگهداری نمایید و بسیاری دیگر از قابلیتهای را برای کاربران خانگی و اداری داراست.

اتصال ایمیل به microsoft outlook

آموزش اتصال ایمیل به microsoft outlook

1. برای شروع و تنظیم آن ابتدا برنامه را اجرا نمایید

2. در پنجره account configuration برای تنظیم ایمیل برروی Yes و سپس برروی Next کلیک نمایید

اتصال ایمیل به microsoft outlook

3. در قسمت add  new account هم برروی E-mail account کلیک و سپس مشخصات ایمیل خود  را وارد نمایید(همچنین می توانید اکانت های یاهو و جی میل خود را با توجه به داشتن اطلاعات پورت های لازم در قسمتE-mail address وارد نمایید و یا اگر دامنه و هاست دارید می توانید از با استفاده از ایجاد اکانت ایمیل در هاست آن را به این نرم افزار متصل نمایید) توجه داشته باشید در صورتی که از برخی از پورت های خواص مانند ssl در ایمیل استفاده می کنید برروی …manually configure server setting کلیک کرده و تنظیمات مربوط به پورت خود را مشخص نمایید.

اتصال ایمیل به microsoft outlook

4. سپس منتظر بمانید تا ارتباط به هاست ممکن شود و پس از آن اگر مشخصات خود را صحیح وارد کرده باشید می توانید از ایمیل خود استفاده نمایید.

اتصال ایمیل به microsoft outlookاتصال ایمیل به microsoft outlook

مراحل اتصال ایمیل به microsoft outlook به پایان رسید و همچنین می توانید از آموزش اتصال ایمیل به Mozilla Thunderbird  نیز استفاده نمایید.

1 دیدگاه

  1. Jasmine

    سلام. چطور از داخل این نرم افزار برای ایمیل ها امضا تنظیم کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.