هاست لینوکس ایران با کنترل پنل های سی پنل و داریرکت ادمین

گروه های اصلی سرویس هاست لینوکس ایران در تهران هاست:

هاست لینوکس ارزان ایران

درباره ی هاست لینوکس ایران در سایت تهران هاست

هاست لینوکس ایران در سایت تهرانهاست به دو بخش گروه هاست لینوکس ارزان ایران و هاست ویژه تقسیم میگردد.

مهمترنی تفاوت این دو گروه در امکانات و نوع کنترل پنل این هاست ها می باشد.

هاست ارزان ایران تهران هاست دارای کنترل پنل دایرکت ادمین و هاست ویژه دارای کنترل پنل cpanel می باشد.

سرعت سایت شما در هاست سی پنل ایران که جزء سرویس های ویژه ی ما محسوب می شود کمی از سرعت هاست های معمولی و ارزان بالاتر است و همچنین در هاست ویژه تفاوتی هایی از لحاظ کیفیتی وجود دارد که هر کدام در صفحه ی خود توضیح داده شده است.

مزایای هاست لینوکس ایران

هاست لینوکس ایران ارائه شده از طریق تهران هاست دارای مزایای متعددی است که از مهمترین آنها می توان به استفاده از بهترین سخت افزارها از جمله درایوهای اس اس دی (SSD) و همچنین حافظه (Ram) بالا و پردازنده (CPU) قدرتمند اشاره نمود. این مساله در کنار بهره گیری از نرم افزارهای و تنظیمات مناسب و استفاده از بهترین دیتاسنترهای موجود در کشور که با وجود گران قیمت تر بودن نسبت به برخی مرکز داده های دیگر، یکی از بهترین شبکه ها را در اختیار دارد به پایداری و کیفیت هرچه بالاتر بارگزاری وب سایت شما کمک شایانی خواهد نمود.
در واقع تهران هاست تمام تلاش خود را از مرحله ی انتخاب دیتاسنتر و سخت افزار و نرمافزار تا تحویل سرویس به مشتری به کار گرفته است تا با توجه به بسترها و امکانات موجود بهترین ها در کنار یکدیگر قرار دهد تا به سرویسی با کیفیت مناسب دست پیدا کند و بدین منظور با وجود قیمت های کاملا رقابتی هرگز کیفیت را فدای قیمت نکرده است و می تواند به مشتریان خود این اطمینان را دهد که سرویس های میزبانی این مجموعه در ایران جزء با کیفیت ترین سرویسهای قابل ارائه در داخل کشور می باشد.

در ادامه به برخی از مزایای استفاده از سرویس هاست لینوکس ایران در تهران هاست به طور اختصار اشاره می گردد.

  • سرویس های ایران در سرور اختصاصی تهران هاست که در دیتاسنترهای معتبر پارس آنلاین و افرانت نگهداری می شود میزبانی می شوند.
  • تضمین آپتایم (زمان در دسترس بودن سرور) بالا (بیش از 99 درصد)
  • استفاده از بهترین سخت افزار ها
  • استفاده از درایو SSD ( این درایوها SSD جایگزین هارد های چرخشی هستند که تا 500 مگابایت بر ثانیه میخوانند و می نویسند)
  • انتقال رایگان سایت از سایر شرکت ها (در صورتی که هاست شما داریکت ادیمن یا سی پنل باشد)
  • در صورت عدم رضایت از کیفیت سرویس تا 7 روز بازگشت پول مشتری تضمین می شود.(قبل از خرید به مزایا و معایب هاست ایران توجه داشته باشید)