مرکز آموزش تهران هاست

حرفه ای تر شوید

گاهی اتفاق می افتد که مجبور شوید تغییر رمز جوملا از طریق دیتابیس انجام شود (مهمترین دلیل فراموشی کلمه ی عبور و عدم دریافت رمز جدید از طریق ایمیل می باشد) ولی این کار به سادگی نیست و باید طبق دستورالعمل خاص خود انجام گردد که ما در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چگونه از طریق دیتابیس (پی اچ پی مای ادمین) رمز جوملا خود را تغییر دهید. البته این آموزش برای ورژن 3 جوملا که جدیدترین ورژن این سیستم مدیریت محتوای محبوب و معروف است تدوین شده است ولی برای نسخه ی 2.5 نیز کاربرد دارد.

گاهی اوقات بدون اینکه صاحب امتیاز سایت اطلاع داشته باشید سایت آن ایمیل های زیادی ارسال می کند که نتیجه آن اسپم شدن آدرس سایت ، آی پی سرور ، دریافت اخطار abuse ، مسدود شدن سایت و … می شود. اگر این مشکل نیز برای شما ایجاد شده است برای جلوگیری از ارسال ایمیل های ناخواسته با مطالعه این مطلب سعی کنید هرچه سریعتر این مشکل را رفع کنید.

جلوگیری از ارسال ایمیل های ناخواسته

روبات اسپمر

در صورتی که سایت شما هک شده است لازم است موارد زیر را بررسی کنید.

12 اقدام لازم بعد از هک شدن سایت

12 اقدام لازم بعد از هک شدن سایت

آموزش نصب جوملا نسخه 3.0.3

آموزش نصب جوملا

ماژول آمار بازدید جوملا

نمایش آمار بازدید، هم برای مدیران سایت مفید است هم برای کاربرانشان، مدیر می تواند مطالب خود را بهتر مدیریت می کنند کاربران هم می توانند اعتبار سایت را مشاهده کنند.

با استفاده از ماژول آمار بازدید سایت – Vvisit Counter – می توانید برای سایت جوملایی خود سیستم آمار بازدید تعریف کنید.

نمایش اسلاید تصاویر در جوملا

در این پست به آموزش  تصویری افزونه sigplus یا همان نمایش اسلاید تصاویر در جوملا پرداخته شده است که در ادامه توجه شما را به فراگیری این آموزش توسط مرکز آموزش تهران هاست دعوت می کنم.

در صورتی که سیستم مدیریت محتوای شما وردپرس می باشد می توانید به نمایش اسلاید تصاویر در وردپرس مراجعه نمایید.

نمایش سایت در موبایل

جوملا

در این پست به معرفی افزونه Simple Mobile Detection جوملا به جهش نمایش سایت در موبایل توسط مرکز آموزش تهران هاست پرداخته شده است.

از مزیت های این افزونه (Simple Mobile Detection) و یا کلا این دسته افزونه ها، می توان کاهش ترافیک مصرفی اینترنت را نام برد. مخصوصا اینکه در حال حاضر اکثر این دستگاه ih از طریق اینترنت تلفن همراه سایت شما را مورد بازدید قرار می دهند و این امر موجب کاهش هزینه های مصرفی می شود.

افزونه نظرسنجی جوملا

افزونه نظرسنجی جوملا

افزونه نظرسنجی جوملا  Free votes  چیست؟

گاها در بسیاری از سایت ها مشاهده کرده اید که در قسمتی از آنها گزینه ای به نام نظرسنجی وجود دارد.
نظر سنجی جنبه های بسیار زیادی دارد که خارج از حیطه بحث ما می باشد.

افزونه   Free votes یک افزونه نظرسنجی می باشد که امکانات فراوانی از قبیل ایجاد چندین نظر سنجی، نمایش نتایج به صورت نمودار، تعیین دقیق تاریخ شروع  و پایان نظر سنجی، ایجاد بخش آرشیو نظر سنجی و… می باشد که در ادامه توسط مرکز آموزش تهران هاست خدمتتان ارائه می گردد.

افزونه نمایش فیلم در جوملا

در این پست قصد معرفی یک افزونه پرکاربرد را خدمت شما مخاطبین محترم تهران هاست دارم.

آموزش نصب جوملا

عدم استفاده از سیستم های مدیریت محتوا برای مدیریت سایت تقریبا امری غیرقابل انکار می باشد و به این جهت مرکز آموزش تهران هاست با توجه به ضرورت موضوع تصمیم به ارائه ویدئو کوتاه و جامع آموزش نصب سیستم مدیریت محتوا جوملا گرفت.

در واقع با استفاده از سیستم مدیریت محتوا (CMS) ، همانطور که از نامش پیداست می توان محتوای سایت، اعم از متون، تصاویر، لینک ها و… را در قالبی یکپارچه مدیریت نمود.

جهت دانلود فایل نصب جوملا می توانید به اینجا  ویا لینک مستقیم جوملا فارسی مراجعه کنید.