مرکز آموزش تهران هاست

حرفه ای تر شوید

هاست امن به هاستی اطلاق می گردد که به طور نسبی از بالاترین درجه ی امنیتی برخوردار باشد و بتواند کمترین حفره ی امنیتی ممکن را برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز دیگران به اطلاعات داشته باشد.

گاهی اوقات بدون اینکه صاحب امتیاز سایت اطلاع داشته باشید سایت آن ایمیل های زیادی ارسال می کند که نتیجه آن اسپم شدن آدرس سایت ، آی پی سرور ، دریافت اخطار abuse ، مسدود شدن سایت و … می شود. اگر این مشکل نیز برای شما ایجاد شده است برای جلوگیری از ارسال ایمیل های ناخواسته با مطالعه این مطلب سعی کنید هرچه سریعتر این مشکل را رفع کنید.

جلوگیری از ارسال ایمیل های ناخواسته

روبات اسپمر

گاهی اتفاق می افتد که مصرف پهنای باند یک وبسایت بدون اینکه آمار بازدید چندانی به آن اضافه شده باشد بالا می رود به حدی که آن وب سایت به سخت افزار قوی تری برای پشتیبانی پیدا می کند. این مشکل ممکن است دلایل زیادی داشته باشد اما یکی از این دلایل استفاده ی سایر وبسایت ها از منابع آن سایت است زیرا هر وب سایتی می تواند بدون آنکه عکس را درون هاست خود قرار دهد تنها با استفاده از فرخوانی آدرس آن که ممکن است یک وب سایت دیگر باشد آنرا در مطالب وب سایت خود درج کند.

در صورتی که سایت شما هک شده است لازم است موارد زیر را بررسی کنید.

12 اقدام لازم بعد از هک شدن سایت

12 اقدام لازم بعد از هک شدن سایت

در چند سال اخیر تعداد فروشگاه های اینترنتی رشد بسیار زیادی داشته باشد، و با توجه به این موضوع متاسفانه تعدادی از سایت ها از کاربران خود سوء استفاده می کنند و به راحتی اطلاعات کارت بانکی آنها را سرقت می کنند و متاسفانه تعداد این سایت ها هر روز زیاد می شود.

در ویندوز های ویستا ، 7 و 8 یک امکان جدید به نامBitlocker وجود دارد. با فعال کردن Bitlocker اطلاعات شما رمزگذاری می شود. به طور کلی شما می توانید با ایجاد رمز روی درایو از دسترسی سایر افراد به درایو جلوگیری کنید.

با استفاده از آنتی ویروس اصلی امنیت سیستم خود را بیشتر کنید و در بدون نگرانی در اینترنت وبگردی کنید و حتی خرید اینترنتی داشته باشید.

با استفاده از ویندوز های اصلی امنیت بیشتری داشته باشید.

متاسفانه در ایران به تنها چیزی که اهمیت داده نمی شود کپی رایت است. تعداد زیادی از مردم همیشه سعی می کنند بهترین سخت افزار را خریداری کنند اما هیچ وقت به استفاده از یک سیستم عامل اصلی فکر نمی کنند.

مرورگر های قدیمی هم مشکل سرعت دارند و هم مشکل نمایش دادن سالم سایت. همچنین امنیت این مرورگر ها بسیار پایین می باشد.

آیا می دانید یک طراح سایت همیشه نگرانی در مورد بازدیدکننده هایی که از مرورگر های قدیمی استفاده می کنند دارد ؟ و ممکن است زمان زیادی برای نمایش سالم سایت خود در این مرورگر ها صرف نماید؟

هکر ها با وارد شدن به وایرلس مودم شما می توانند از اینترنت شما استفاده کنند و ممکن است با دانلود زیاد شما با مشکل حجم و یا سرعت کم اینترنت مواجه شوید و همچنین ممکن است از اینترنت و آی پی شما سوء استفاده کنند. برای جلوگیری از این مورد کافیست یک رمز برای وصل شدن به وایرلس خود تنظیم کنید.

کانال تلگرام تهران هاست