مرکز آموزش تهران هاست

حرفه ای تر شوید

پیشنهاد ویژه ی تهران هاست به مناسبت عید سعید غدیر خم برای خرید پلان 1 هاست ویندوز ایران یک ساله با 50 درصد تخفیف پیشنهادی است که از دست دادن آن بسیار دشوار است زیرا تهران هاست در حالت عادی با وجود قدرتمند بودن سخت افزار و استفاده از بهترین و بروزترین و گران قیمت ترین نرم افزارهای مدیریتی با لایسنس اورجینال مانند ویندوز سرور 2012 (Windows server 2012) و Sql sever 2012 Enterprise و همچنین پنل پلسک12 یکی از ارزان ترین و رقابتی ترین قیمت های هاست ویندوز را در میان ارائه دهندگان این سرویس در ایران ارائه می کند.

این تخفیف برای کسانی که همیشه مایل بوده اند با هاست ویندوز نیز کار کنند و اگر آنرا مناسب دیدند به سمت استفاده از آن بروند یک فرصت استثنایی است زیرا علاوه بر اینکه پلان 1 ویندوز پلان پایه برای شروع است با توجه به هزینه های بسیار بالای سرورهای ویندوز این قیمت دیگر تکرار نخواهد شد.

جزئیات و کدهای تخفیف هاست ویندوز ایران

خرید پلان 1 هاست ویندوز ایران (200 مگابایت فضا+5گیگابایت پهنای باند)
با 50 درصد تخفیف پرداخت 19500 به جای 39000 تومان
کد تخفیف: mehr-p1win
مهلت استفاده: از 21 الی 23 مهر 1393

نحوه ی استفاده از کد تخفیف هاست ویندوز ایران

ابتدا به صفحه ی هاست ویندوز ایران در سایت تهران هاست بروید و بر روی دکمه ی سفارش پلان 1 ویندوز ایران کلیک کنید و یا اگر قبلا جزئیات آنرا می دانید می توانید مستقیما بر روی این لینک کلیک کنید و در مرحله ی بعد وضعیت دامنه ی خود را مشخص نمایید. در  پایان در همان سبد خرید از شما کد تخفیف خواسته می شود که اگر mehr-p1win  وارد  و بر روی “لحاظ کردن کد تخفیف” کلیک کنید تخفیف مورد نظر در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

 

نکات استفاده از این تخفیف

  • هنگام سفارش به قیمت مربوط به تمدید نیز دقت کنید زیرا این تخفیف ها تنها برای سال اول لحاظ خواهند شد و در صورتحساب مبلغ مربوط به تمدید دوره (یعنی هزینه ای که در سال بعد می بایست پرداخت کنید) درج می شود اما ممکن است تهران هاست در آینده تخفیف هایی برای تمدید  نیز در نظر بگیرد.
  • در هنگام وارد کردن کدهای تخفیف از صحت آن و همچنین در صورت copy کردن کد تخفیف از نبودن حرف فاصله ی اضافه در ابتدا یا انتها در هنگام paste اطمینان حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.