لایسنس های نرم افزاری

لایسنس های نرم افزاری به مجوزهایی گفته می شود که به شما امکان استفاده از نرم افزارهای مختلف را بدهد. در واقع می توان اینگونه گفت که برخی نرم افزارها برای فعالیت کلی یا فعال شدن برخی از امکانات خود نیاز به مجوزی دارند که اغلب به شکل یک کد رمز مانند است و با وارد کردن کد مربوطه در بخشی که در نرم افزار تعبیه شده است شما امکان استفاده از آن را خواهید داشت.

امروزه نرم افزارهای کاربردی بسیاری وجود دارند که رایگان نیستند و شما برای استفاده باید هزینه ی لایسنس های نرم افزاری آن ها را پرداخت نموده باشید ولی در ایران اغلب نرم افزارها ممکن است به سادگی برای هموطنان به دلایلی همچون نیاز به پرداخت ارزی و یا گرانتر تمام شدن قیمت نرم افزارها در صورت خرید به صورت تک امکانپذیر نباشد.

تهران هاست سعی دارد از طریق این بخش امکان خرید لایسنس های نرم افزاری مورد نیاز کاربران را فراهم سازد که در ادامه می توانید لیستی از این لایسنس ها را مشاهده فرموده و در صورت تمایل نسبت به سفارش آنها اقدام نمایید:

1- لایسنس نرم افزار آنلاین مدیریت هاستینگ whmcs
2- لایسنس نرم افزارهای امنیتی (بزودی)
4- لایسنس نرم افزارهای مدیریت هاست و سرور (بزودی)

 

توجه داشته باشید که در صورت تمایل به نصب یا خدمات جانبی هزینه ی آنها به طور جداگانه محاسبه خواهد شد و هزینه ی لایسنس تنها مربوط به قیمت خود مجوز استفاده از نرم افزارها می باشد.