مرکز آموزش تهران هاست

حرفه ای تر شوید

از بین سرویس های میزبانی وب، هاست لینوکس ایران یکی از محبوبترین سرویسهاست که رفته رفته طی سالهای اخیر جایگاه خود را در میان کاربران ایرانی به دست آورده است و نسبت به چند سال قبل اکنون کاربران بیشتری هستند که هاست ایران را برای میزبانی سایت های خود انتخاب می کنند. قبلا یکی از محبوب ترین پلانهای هاست ویندوز تهران هاست با تخفیف ویژه ارائه شده بود که با استقبال خوبی روبرو شد و تهران هاست تصمیم گرفت پیشنهای ویژه ای برای طیف دیگری از کاربران خود در نظر بگیرد و اکنون کاربران میزبانی وب لینوکس ایران این هفته می توانند محبوب ترین پلان این سرویس (پلان 3 ایران) را با 25 درصد تخفیف ویژه برای دوره ی اول سفارش (از یک ماه الی دو سال) خریداری کنند.

اگر شما از طریق یک شرکت دامنه ای را ثبت نمایید این امکان در اختیار شماست که اگر مایل بودید آنرا از طریق همان شرکت و یا هر شرکت دیگری تمدید کنید. این مورد خصوصا هنگامی که یک شرکت هزینه ی تمدید را بسیار گران تر از هزینه ی ثبت در نظر می گیرد بسیار اهمیت دارد.
اکنون اگر شما از مشتریان قدیمی تهران هاست هستید و مایلید دامنه ی خود را که از طریق شرکت دیگری ثبت کرده اید از طریق تهران هاست تمدید نمایید می توانید با سفارش انتقال دامنه از سایر شرکت ها به تهران هاست این کار را انجام دهید و خبر خوب اینکه این مورد برای شما بسیار ارزان قیمت تمام خواهد شد زیرا هزینه ی انتقال که به معنای یک سال تمدید نیز خواهد بود با تخفیف ویژه امکانپذیر است و این به آن معناست که علاوه بر اینکه زین پس می توانید خدمات پشتیبانی دامنه های خود را از طریق تهران هاست ادامه دهید از لحاظ اقتصادی نیز بسیار برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.
این تخفیف بدون کد تخفیف ارائه می شود و در همان لحظه ی سفارش بدون نیاز به کد خاص تخفیف برای شما اعمال خواهد گشت. این تخفیف برای سه مورد از محبوبترین پسوندهای دامنه های عمومی  (انتقال دامنه ی با پسوند com – net – info) در نظر گرفته شده است.

تهران هاست به مناسبت راه اندازی سرور جدید خود در دیتاسنتر او وی اچ فرانسه یک پیشنهاد ویژه برای شما کاربران و مشتریان عزیز در نظر گرفته است. 40 درصد تخفیف فرصتی استثنایی برای کسانی است که می خواهند از سرویسهای این دیتاسنتر معتبر و معروف استفاده کنند و یا حتی کیفیت آنرا محک بزنند زیرا با توجه به قیمت مناسب این سرویس ها و تلفیق آن با تخفیفی که تهران هاست برای هفته ی اول راه اندازی این سرویس در نظر گرفته است ریسک استفاده از سرویس را خصوصا از لحاظ اقتصادی بسیار کاهش می دهد.
این تخفیف به مدت 7 روز برای تمامی پلان ها و تمامی دوره ها (از یک ماهه الی 2 ساله) فعال خواهد بود.

تهران هاست برای آن دسته از مشتریان و کاربران هاست های دانلود که مایلند بخش دانلود سایت خود را بر روی یک بخش مجزا و تخصصی میزبانی کنند یک تخفیف ویژه ی 15 درصدی در نظر گرفته است که از تاریخ 24 الی 27 مهر 1393 فعال خواهد بود.
این تخفیف برای کلیه ی پلان ها فعال است و تفاوتی ندارد که دوره ی زمانی صورت حساب خود را به چه صورتی انتخاب کنید زیرا این تخفیف به طور کلی برای تمام دوره های زمانی (یک ماهه، سه  ماهه، شش ماهه و یک ساله) فعال خواهد بود.

پیشنهاد ویژه ی تهران هاست به مناسبت عید سعید غدیر خم برای خرید پلان 1 هاست ویندوز ایران یک ساله با 50 درصد تخفیف پیشنهادی است که از دست دادن آن بسیار دشوار است زیرا تهران هاست در حالت عادی با وجود قدرتمند بودن سخت افزار و استفاده از بهترین و بروزترین و گران قیمت ترین نرم افزارهای مدیریتی با لایسنس اورجینال مانند ویندوز سرور 2012 (Windows server 2012) و Sql sever 2012 Enterprise و همچنین پنل پلسک12 یکی از ارزان ترین و رقابتی ترین قیمت های هاست ویندوز را در میان ارائه دهندگان این سرویس در ایران ارائه می کند. این تخفیف برای کسانی که همیشه مایل بوده اند با هاست ویندوز نیز کار کنند و اگر آنرا مناسب دیدند به سمت استفاده از آن بروند یک فرصت استثنایی است زیرا علاوه بر اینکه پلان 1 ویندوز پلان پایه برای شروع است با توجه به هزینه های بسیار بالای سرورهای ویندوز این قیمت دیگر تکرار نخواهد شد.

تخفیف استثنایی از تاریخ 17 مهر 1393 الی 19 مهر 1393 برای ثبت دامنه با پسوندهای مختلف پرطرفدار در تهران هاست.

جزئیات و کدهای تخفیف ثبت دامنه

ثبت دامنه با پسوند co با 60% تخفیف (34000 به جای 85000 تومان) کد تخفیف: mehr-co
ثبت دامنه با پسوند com با 20% تخفیف (28800 به جای 36000 تومان) کد تخفیف: mehr-com
ثبت دامنه با پسوند net با 20% تخفیف (28000 به جای 35000 تومان) کد تخفیف: mehr-net
ثبت دامنه با پسوند org با 16%تخفیف (32750 به جای 39000 تومان) کد تخفیف: mehr-org
ثبت دامنه با پسوند ir با 9% تخفیف (مبلغ 4000 به جای 4400 تومان) کد تخفیف: mehr-ir

کانال تلگرام تهران هاست