مرکز آموزش تهران هاست

حرفه ای تر شوید

از جمله سرویس های محبوب تهران هاست که در مدت کوتاهی توانست جایگاه مناسبی در بین مشتریان پیدا کنید هاست سی پنل ایران بود که با امکانات بسیار عالی ارائه گردید.

پس از ارائه ی این سرویس تعدادی از نمایندگان تهران هاست که درخواست نمودند که این سرویس در سطح نمایندگی هاست سی پنل ایران برای آنان نیز فراهم شود تا بتوانند این سرویس را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

بر همین اساس تهران هاست با تعریف پلان های متنوع این سرویس را برای نمایندگان گرامی خود  که به نوعی شریک تجاری تهران هاست هستند ارائه نموده است و از منوی نمایندگی قابل مشاهده و دسترسی است.

آن دسته از نمایندگان که تمایل داشته باشند نمایندگی خود را از سایر انواع نمایندگی به نمایندگی هاست سی پنل ایران تغییر دهند می توانند درخواست پشتیبانی ارسال نمایند تا با صدور صورت حساب مابه تفاوت پلان درخواست اقدامات لازم جهت انتقال از سرویس قدیم به سرویس جدید را برای تهران هاست ارسال نمایند.

البته ذکر این نکته حائز اهمیت است از آنجا که استفاده از سی پنل بر روی سرورهای داخل ایران شرایط خاص خود را داراست و همچنین با توجه به هزینه های بیشتر لایسنس های نرم افزاری کمی نسبت به سرویس های معمولی قیمت بالاتری دارد ضمن اینکه در سرویس جدید نسبت به سرویس های معمولی حجم پهنای باند بیشتر و با کیفیت تری در اختیار مشتریان قرار داده می شود و سرویس دارای امکانات بسیار عالی دیگری نیز می باشد پس از خرید می توانید از آنها آگاه شوید.

تهران هاست یکی از سرویس دهنده های خدمات میزبانی وب در ایران است که متنوع ترین خدمات در این موضوع را ارائه می نماید و با ارائه ی این سرویس بیش از 80 درصد انواع نیازها در این حوزه را توانسته است پاسخگو باشد و همواره تلاش خواهیم کرد با ارائه ی با کیفیت ترین سرویس ها خدمات شایسته تری در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.