سرور اختصاصی

تهران هاست مفتخر به ارائه ی سرور اختصاصی در چهار کشور (سه قاره) دنیاست و با پوشش طیف وسیعی از انواع سرور از لحاظ نوع سخت افزار و کیفیت دسترسی به شبکه ی جهانی اینترنت توانسته است سلایق گوناگون مشتریان سرور اختصاصی را پوشش دهد.

انتخاب دیتاسنتر ها (مراکز داده) با دقت بسیار زیادی در تهران هاست صورت گرفته است تا مشتریان با خیال آسوده تری بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

در حال حاضر شما مشتریان گرامی می توانید برای سفارش سرور اختصاصی مورد نظر خود از طریق بخش تماس با ما (واحد فروش) کشور یا دیتاسنتر (از بین کشورهای ایران، آمریکا، آلمان و فرانسه) به همراه سخت افزارهای مورد نظر خود (مدل یا قدرت پردازنده یا در اصطلاح سی پی یو، میزان حافظه موقت یا در اصطلاح رم، سرعت پورت اتصال به اینترنت، میزان حجم فضای دیسک یا حافظه سخت به همراه ذکر نوع حافظه سخت (SSD&HHD) و میزان پهنای باند مورد نیاز ماهیانه را ارسال نمایید تا ما قیمت اجاره ی ماهیانه ی این سرورها در چهار کشور ذکر شده و یا خرید آن برای استفاده در دیتاسنترهای ایران به همراه قیمت اجاره ی رک و پهنای باند را به شما اعلام نماییم.

همچنین جهت هرگونه مشاوره و یا راهنمایی در خصوص انتخاب سرور می توانید از طریق بخش تماس با ما (واحد فروش) و یا تماس با شماره تلفن های اعلام شده با تهران هاست در ارتباط باشید.

در حال حاضر برخی از پلان های سرور اختصاصی از طریق منوی بالایی تهران هاست در دسترس و قابل مشاهده است اما از آنجا که نیازها و سلایق بسیار متفاوت است اغلب مشتریان ترجیح می دهند بر این اساس خرید خود را انجام دهند که این روش بهترین راه حل برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافه ی سرور اختصاصی می باشد.

تهران هاست از مرحله ی انتخاب سخت افزار تا راه اندازی و پشتیبانی های بعد از آن در کنار شما خواهد بود.