نمایندگی هاست لینوکس آلمان

[css3_grid id=’germany-reseller-linux-host’]

 

هاست آلمان به دلیل ویژگی هایی همچون سرعت بالاتر نسبت به هاست های آمریکای شمالی (آمریکا و کانادا) به دلیل موقعیت جغرافیایی نزدیکتر به ایران و همچنین قیمت پهنای باند بسیار ارزانتر نسبت به هاست ایران یکی از انواع محبوب هاست و میزبانی وب در میان کاربران و وبمستران است. در همین راستا تهران هاست سرویس نمایندگی هاست لینوکس آلمان خود را برای آن دسته از همکاران محترم که قصد ارائه ی این نوع هاست به مشتریان خود را دارند راه اندازی نموده است.

مزایای نمایندگی هاست لینوکس آلمان

از مزایای استفاده از سرویس نمایندگی (دراینجا نمایندگی هاست لینوکس آلمان) برای آن دسته از کسانی که قصد دارند به ارائه خدمات میزبانی وب بپردازند ولی برای پشتیبانی سرور و مدیریت آن دانش یا زمان کافی ندارند و یا تعداد کاربران آنها و مصرف سایت هایشان به حدی نرسیده است که خرید سرور از نوع مجازی یا اختصاصی مقرون به صرفه باشد.

 

نمایندگی هاست لینوکس آلمان در تهران هاست

  • هریک از پلان های نمایندگی هاست لینوکس آلمان را به صورت سالیانه و یا ماهیانه می توانید خریداری کنید که در خرید سالیانه قیمتها با دو ماه تخفیف احتساب خواهند شد.
  • پلن های اول تا سوم در صورتی که به صورت ماهیانه سفارش داده شوند شامل مبلغ 5 هزار تومان حق تنظیم در ماه اول خواهند بود.
  • پلن های چهارم و پنجم اگر به صورت سالیانه پرداخت شوند شامل یک دامنه ی رایگان خواهند بود.
  • تمامی سرویس های تهران هاست دارای کنترل پنل قدرتمند سی پنل و Whm است.
  • ارتقاء پلان نمایندگی در هر زمان با پرداخت مابه تفاوت قیمت امکان پذیر است.

این سرویس می تواند یک سرویس مکمل باشد که در کنار سرویس های دیگر سلیقه ها و نیازهای کاربران و مشتریان شما را پاسخ دهد. از سرویس های دیگری که می توانید از طریق تهران هاست به ارائه ی آنها بپردازید نمایندگی دامنه، نمایندگی هاست لینوکس ایران و دیگر کشورها از جمله آمریکا و فرانسه می باشد که در صفحه ی نمایندگی هاست تمام این سرویس ها در تهران هاست قابل دسترس است.