نمایندگی هاست

[css3_grid id=’reseller-usa’]

نمایندگی هاست لینوکس آمریکا

اگر قصد راه اندازی یک سایت با موضوع هاستینگ را داشته باشید گرفتن نمایندگی هاست از تهران هاست بهترین گزینه ی پیش روی شماست.

نمایندگی هاست سرویسی است که به شما کمک می کند بدون نیاز به دانش مدیریت سرور یا نیاز به نصب نرم افزاری های مدیریتی مورد استفاده توسط خودتان از این سرویس ها تقریبا در سطح مدیر اصلی هاستینگ بهره ببرید.

سرویس نمایندگی هاست آمریکا مناسب آن دسته از کسانی است که می خواهد تحت برند خود سرویس هاست اشتراکی ارائه نمایند و در هنگام استفاده از سرویس هیچ اسمی از سرویس دهنده ی اصلی (در اینجا تهران هاست) در سرویس ها درج نشود خصوصا در سرویس هایی که با دی ان اس اختصاصی و یا آی پی اختصاصی ارائه می شوند این مزیت بیشتر نمایان می شود و مشتری، شما را به عنوان سرویس دهنده ی خود خواهد شناخت.

برخی از ویژگی های نمایندگی هاست لینوکس آمریکا

  • هریک از پلن ها را به صورت سالیانه و یا ماهیانه می توانید خریداری کنید در خرید سالیانه قیمتها با دو ماه تخفیف احتساب خواهند شد..
  • پلن های اول تا سوم در صورتی که به صورت ماهیانه سفارش داده شوند شامل مبلغ 5 هزار تومان حق تنظیم در ماه اول خواهند بود.
  • پلن های چهارم و پنجم اگر به صورت سالیانه پرداخت شوند شامل یک دامنه ی رایگان خواهند بود.
  • کلیه ی سرویس های نمایندگی هاست لینوکس آمریکای تهران هاست دارای کنترل پنل سی پنل (cpanel) می باشد.
  • ارتقاء پلن نمایندگی در هر زمان به شرط پرداخت مابه تفاوت قیمت امکان پذیر است.
  • کلیه ی پلان ها دارای بک آپ هفتگی می باشد اما استفاده از این سرویس دارای شرایط خاص و در صورت مقصر بودن مشتری یا نماینده که منجر به نیاز به بازگردانی بک آپ شود این امکان دارای هزینه ی جداگانه خواهد بود و در صورتی که مشکل از سرور یا تهران هاست باشد بازگردانی بک آپ به طور رایگان انجام خواهد شد.