لایسنس WHMCS

نرم افزار WHMCS یک نرم افزار مدیریت هاستینگ می باشد که امکانات فوق العادی در اختیار کاربران خود قرار می دهد و تبدیل به محبوب ترین نرم افزار مدیریت هاستینگ (با توجه به امکان ارتباط با انواع سرورها، امنیت بالا، سیستم تیکتینگ عالی و …) شده است. اما برای استفاده از این نرم افزار که به زبان PHP نوشته شده است لازم است شما یک لایسنس WHMCS در اختیار داشته باشید.

تهران هاست لایسنس WHMCS را توسط حساب نمایندگی خود به صورت اورجینال و اصلی از خود سایت WHMCS.COM تهیه می کند و با توجه به همکاری های بسیار خوب سایت تهران هاست با سایت مذکور توانسته است لایسنس این نرم افزار با قیمتی بسیار کمتر از آنچه که اگر کاربر به صورت مستقیم از این سایت بعد از پرداخت ارزی دریافت می کند در اختیار شما قرار دهد و به منظور استفاده از خدمات اصلی پشتیبانی سایت  WHMCS.COM لایسنس را به پنل کاربری و ایمیل شخص سفارش دهنده منتقل می نماید که خدمات پشتیبانی یک ساله رایگان WHMCS از همان زمان سفارش شما آغاز خواهد شد.

لایسنس WHMCS دائمی در دو نسخه ی اصلی One Time Branded و One Time No Branding عرضه می گردد که همانطور که از نام آنها مشخص است در نسه ی One Time No Branding لایسنس به صورت دائمی و بدون نمایش لینک سازنده بر روی سایت شما و نسخه ی One Time Branded با همان ویژگی های قبلی اما نمایش لینک سازنده یعنی عبارت “Powered by WHMCompleteSolution” عرضه می گردد.

خرید نسخه ی دائمی بدون نمایش لینک سازنده با قیمت 3 میلیون تومان

(توجه داشته باشید که نسخه ی فوق شامل یک سال پشتیبانی است و از سال های بعد می بایست مبلغ معادل 100 دلار به صورت ریالی برای تمدید پشتیبانی سرویس پرداخت شود)